Türkçe Mirc

mirc indir

Mirc, sohbet programları içerisinde en eskisi sayılabilir. İsmini yazılımcısı Mardam Khaled Bey İnternet Relay Chat'in baş harflerinden almaktadır.

Birden fazla kişiyle aynı anda sohbet etme imkanı sağlayan yazılım 90 lar ve 2000 lerin başlarında Avrupa, Amerika ve Ülkemizde en popüler dönemlerini yaşamıştır. Günümüzde halen kullanılmakta olan mirc, coder'lar tarafından geliştirilerek her IRC sunucusuna ait özgün scriptler haline getirilmiştir.

Sohbet.Net irc serverına ait mirc script ini bünyemizde bulunan www.turkirc.com adresinden indirebilir ve sohbet odalarımızda özgürce sohbet etmenin keyfini sürebilirsiniz. Mirc Sohbet Programımız oldukça kullanışlı olup antivirüs programlarınca taranmıştır. Gönül rahatlığıyla bilgisayarınıza kurabilir ve rahatça sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Program üzerinden menü yönetimi ile kolayca rumuzunuzu kayıtlayıp koruma altına alabilirsiniz. Kendinize özgün kanal kayıtlayabilir sohbet kanallarımızda yetkili olabilir kısacası sohbet.net ailesine katılabilirsiniz.  


Not
Yağlı boya resimlerine benzemez gecenin rengi. İçimde upuzun bir gariplik ! Ya ben fazlayım bu şehirde yada yanımda biri eksik!!!